KURS KobidoSpa- OPOLE

KURS KobidoSpa- OPOLE
Mapa niedostępna

Date/Time
Date(s) - 2023-05-05-2023-05-06
09:00-15:30

Location
Celsus Akademia Masażu i Terapii Opole

Categories


Jedną z popularniejszych propozycji dostępnych m.in. w salonach SPA jest naturalny lifting twarzy. Przeprowadza się go w formie masażu KobidoSpa. To technika, której wykorzystania uczymy na zajęciach realizowanych w naszym ośrodku. Proponujemy kursy dające możliwość uzyskania wiedzy i umiejętności pozwalających na poprawne wykonywanie opisywanej metody oddziaływania na ciało za pomocą bodźców mechanicznych. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu!

NA CZYM POLEGAJĄ KURSY KOBIDOSPA?

Wspomniane szkolenie przeprowadzamy dwuetapowo. Pierwsza część to teoretyczny kurs masażu twarzy, druga – użycie metody KobidoSpa w praktyce. Uczestnicy dowiadują się wielu dodatkowych informacji, w tym m.in. poznają podstawy anatomii w zakresie mięśni głowy oraz szyi. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu merytorycznemu naturalny lifting jest realizowany w sposób właściwy, z uwzględnieniem konkretnych punktów na ciele, które po zajęciach masażysta jest w stanie bez problemu rozpoznać.

Osobom biorącym udział w naszych szkoleniach przedstawiamy też zalety opisywanego rozwiązania, przeciwwskazania i zalecenia co do jego wykorzystania, a nawet historię japońskiej techniki. Kurs KobidoSpa kompleksowo przygotowuje do przeprowadzania popularnego masażu twarzy w profesjonalnych warunkach, np. w prywatnym gabinecie. Naturalny lifting prezentowany jest przez doświadczonych instruktorów, w tym także specjalistów zdobywających umiejętności i wiedzę w zagranicznych ośrodkach szkoleniowych. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Kurs obejmuje część teoretyczną i praktyczną.

W programie:

  • historia i filozofia japońskiego masażu twarzy
  • podstawy anatomii – mięśnie twarzy i szyi
  • zalety masażu liftingującego
  • teoria masażu japońskiego twarzy
  • przeciwwskazania i wskazania do zabiegu
  • przygotowanie do zabiegu
  • akupresura twarzy
  • zasady i metodyka masażu ( technika masażu głowy, twarzy, dekoltu).

Prowadzący:

Nizar Mliki –
profesjonalista w zakresie masaży i zabiegów na ciało. Studiował w Tunezji oraz pracował w jednym z największych ośrodków talasoterapii. Ukończył wiele szkoleń i staży we Francji i w Niemczech. Specjalizuje się w masażach orientalnych.
Swoją pracę zawodową rozpoczął jako masażysta, następnie awansował do pozycji koordynatora masaży w centrum talasoterapii.
Po ukończeniu licznych kursów i latach doświadczeń w pracy został instruktorem masaży orientalnych . W Polsce mieszka od 2009 roku i prowadził wiele szkoleń w różnych miastach. Są to szkolenia z masażu tajskiego, balijskiego, ajurwedyjskego, hawajskiego, masażu Shiatsu, masażu japońskiego liftingującego Kobido , masażu gorącymi kamieniami, masażu stóp.

Czas trwania: 2 dni 14-16h

Inwestycja: 2000 zł brutto  ( w tym 23% VAT)

W cenie kursu:

-cześć teoretyczna i praktyczna

-skrypt

-certyfikat w języku polskim i angielskim

-przerwy kawowe

Zadatek 200zł na konto rezerwuje miejsce.

Dane do przelewu:

Celsus-masaż Michał Golik
64 1020 3668 0000 5002 0411 4625

Tytułem: zaliczka, imię, nazwisko, nazwa kursu, data, miejscowość.

Zgłoszenie prosimy przesłać

 na adres info@celsus-akademia.pl

lub telefonicznie 532 506 496

Chęć otrzymania faktury wraz ze zgłoszeniem się na kurs, pod rygorem odmowy wystawienia faktury. ( Art.106B ust.5 ustawy o podatku od towarów i usług)