KURS MASAŻ TAJSKI

Mapa niedostępna

Date/Time
Date(s) - 2020-11-30 - 2020-12-03
15:00 - 21:00

Categories No Categories


Masaż tajski:
Tradycyjny masaż tajski tzw. bierna joga. To połączenie technik mobilizacyjnych i głębokiej akupresury. Ta holistyczna metoda leczenia (człowiek to całość fizyczno-duchowa). W rozumieniu tym wszystkie narządy są wzajemnie powiązane a na ich działanie wpływają nasze emocje, tryb życia, stan psychiczny czy miejsce w którym żyjemy na co dzień.
Jako główny cel masażu tajskiego przyjmuje się przywrócenie przepływu energii, która została zaburzona wskutek choroby, złego trybu życia czy stresu.
W Tajlandii stosowany od setek lat jako zabieg leczniczy jak i profilaktycznie w celu rozluźnienia i przeciwdziałania wielu jednostkom chorobowym.
Techniki masażu tajskiego przydatne są przede wszystkim by utrzymać i poprawić elastyczność mięśni, więzadeł, czy poprawić ruchomość stawów.
Pomocny jest również w przypadku bólów mięśni, głowy, czy innych przewlekłych schorzeń. Masaż ten polecany jest również osobom, które odczuwają ciągłe zmęczenie czy brak energii. Ma on prowadzić do wewnętrznej harmonii duszy i ciała. Wycisza organizm, jednocześnie pobudzając ciało do działania.
Prowadzący:
Maciej Fiedor
mgr. fizjoterapii, od 7 lat prowadzący szkolenia w Szkole masażu menos z zakresu masaży: klasycznych i orientalnych. Absolwent Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu.
Brał czynny udział w licznych eventach i prelekcjach dotyczących zdrowego kręgosłupa, stretchingu oraz szeroko pojętym zdrowym stylem życia. Organizator licznych warsztatów związanych z masażami dla laików jak i dla ludzi związanych z branżą medyczną.
Na co dzień prowadzi własną działalność związaną z fizjoterapią i masażem. W swej pracy łączy klasyczne techniki masażu z mobilizacją, masażem powięziowym i technikami fizjoterapeutycznymi. Uważa, że masaż i różne terapie nie tylko redukują stres, zmęczenie, napięcia mięśniowe ale mają uzdrawiający wpływ na osiągnięcie harmonii między ciałem a umysłem.
Jego pasją jest aktywność fizyczna, podróże, książki dotyczące rozwoju osobistego oraz szeroko pojęta praca z ciałem.
Dla kogo
Nasz kurs adresowany jest do każdej osoby chcącej pracować z ciałem w warunkach domowych, fizjoterapeutów, masażystów, studentów fizjoterapii i masażu chcących poszerzyć swoje umiejętności, poznać nowe techniki pracy z ciałem.
Tematyka Szkolenia:
– rys historyczny, definicja, główne szkoły
– wskazania i przeciwwskazania do wykonywania masażu
– koncepcja krążenia energii w ciele ludzkim
– etyka masażysty
– ergonomia pracy, wykorzystanie własnego ciężaru ciała
– siła ucisku, czas, częstotliwość
– rola oddechu i rozluźnienia
– techniki masażu tajskiego
– masaż w 5 pozycjach ułożeniowych
– całościowy schemat masażu
Uczestnicy otrzymują: skrypt, film instruktażowy, certyfikat po angielsku i polsku.
Zapisy i rejestracja:
pod nr.☎️ 532506496
💲Zadatek 200 zł płatny na nr. konta:
Celsus-masaż Michał Golik
64102036680000500204114625
Tytułem: ZALICZKA  nazwa kursu, imię i nazwisko.
Cena szkolenia- 950 zł/ lub 1700 zł/parę
(w tym skrypt, film instruktażowy, certyfikat)

 

Bookings

This event is fully booked.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.