Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Kurs Kobido- japoński masaż liftingujący- RZESZÓW

15 czerwca @ 08:00 - 16 czerwca @ 17:00

Jedną z popularniejszych propozycji dostępnych m.in. w salonach SPA jest naturalny lifting twarzy. Przeprowadza się go w formie masażu Kobido. To technika, której wykorzystania uczymy na zajęciach realizowanych w naszym ośrodku. Proponujemy kursy dające możliwość uzyskania wiedzy i umiejętności pozwalających na poprawne wykonywanie opisywanej metody oddziaływania na ciało za pomocą bodźców mechanicznych. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu!

Na czym polegają kursy Kobido?

Wspomniane szkolenie przeprowadzamy dwuetapowo. Pierwsza część to teoretyczny kurs masażu twarzy, druga – użycie metody Kobido w praktyce. Uczestnicy dowiadują się wielu dodatkowych informacji, w tym m.in. poznają podstawy anatomii w zakresie mięśni głowy oraz szyi. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu merytorycznemu naturalny lifting jest realizowany w sposób właściwy, z uwzględnieniem konkretnych punktów na ciele, które po zajęciach masażysta jest w stanie bez problemu rozpoznać.

Osobom biorącym udział w naszych szkoleniach przedstawiamy też zalety opisywanego rozwiązania, przeciwwskazania i zalecenia co do jego wykorzystania, a nawet historię japońskiej techniki. Kurs Kobido kompleksowo przygotowuje do przeprowadzania popularnego masażu twarzy w profesjonalnych warunkach, np. w prywatnym gabinecie. Naturalny lifting prezentowany jest przez doświadczonych instruktorów, w tym także specjalistów zdobywających umiejętności i wiedzę w zagranicznych ośrodkach szkoleniowych. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Lifting twarzy bez skalpela? To możliwe! Poznaj japońską metodę pielęgnacji skóry i zapisz się na kurs masażu Kobido. Poznaj teorię i praktyczne techniki, by proponować swoim klientkom nowoczesne metody pielęgnacji. Metoda powstała już w XV w Japonii, by cesarzowa, zgodnie ze swoim marzeniem, mogła zachować wieczną młodość. Władczyni co prawda nie żyła wiecznie, ale sposób pielęgnacji twarzy i karku przetrwał lata i rozprzestrzenił się po całym świecie. Techniki Kobido są wciąż udoskonalane dla lepszego efektu końcowego. Co zatem można oczekiwać po naszym szkoleniu i zabiegach w specjalistycznych gabinetach?

Masaż Kobido – dlaczego warto się go nauczyć?

Nie trzeba korzystać ze skalpela. Kurs masażu uczyni z twoich rąk prawdziwe narzędzie – i to nieinwazyjne! Dobrze przeprowadzony zabieg może przyczynić się bowiem do rozprostowania zmarszczek i bruzd oraz rozluźnienia mięśni. Ma za zadanie pobudzić krążenie i polepszyć proces wchłaniania się kosmetyków stosowanych do codziennej pielęgnacji. Kobido uznawane jest za jedną z form stymulacji twarzy – tkanek, mięśni i powięzi. Efekt może być zauważalny już po pierwszych zabiegach. Kobido może przyczynić się do redukcji napięcia ciała. Może też na nowo podkreślić kontury twarzy, które z wiekiem tracą na wyrazistości, i przede wszystkim stać się źródłem relaksu – także psychicznego.

Szkolenie Kobido dla masażystów – program

Kurs podzielony jest na część teoretyczną i praktyczną. Czego będzie można dowiedzieć się od szkoleniowca, specjalizującego się w orientalnych metodach? Wykłady zaczną się od przybliżenia historii tej metody – uczestnicy wraz z prowadzącym zgłębią zagadnienia filozofii tego rodzaju masażu twarzy. Przypomniane zostaną podstawy anatomii okolic twarzy. W ramach teorii podczas kursu przybliżone zostaną zalety i przeciwwskazania do zabiegu oraz proces przygotowania. Najważniejszym punktem szkolenia będzie prezentacja metodyki masażu twarzy, głowy i dekoltu.

Zapraszamy do zapoznania się z sylwetką prowadzącego kurs masażu Kobido i zapisów przez formularz na naszej stronie internetowej. Czekamy na ciebie w naszym ośrodku!

Kurs obejmuje część teoretyczną i praktyczną.

W programie:

  • historia i filozofia japońskiego masażu twarzy
  • podstawy anatomii – mięśnie twarzy i szyi
  • zalety masażu liftingującego
  • teoria masażu japońskiego twarzy
  • przeciwwskazania i wskazania do zabiegu
  • przygotowanie do zabiegu
  • akupresura twarzy
  • zasady i metodyka masażu ( technika masażu głowy, twarzy, dekoltu).

Prowadzący:

Nizar Mliki –
profesjonalista w zakresie masaży i zabiegów na ciało. Studiował w Tunezji oraz pracował w jednym z największych ośrodków talasoterapii. Ukończył wiele szkoleń i staży we Francji i w Niemczech. Specjalizuje się w masażach orientalnych.
Swoją pracę zawodową rozpoczął jako masażysta, następnie awansował do pozycji koordynatora masaży w centrum talasoterapii.
Po ukończeniu licznych kursów i latach doświadczeń w pracy został instruktorem masaży orientalnych . W Polsce mieszka od 2009 roku i prowadził wiele szkoleń w różnych miastach. Są to szkolenia z masażu tajskiego, balijskiego, ajurwedyjskego, hawajskiego, masażu Shiatsu, masażu japońskiego liftingującego Kobido , masażu gorącymi kamieniami, masażu stóp.

Inwestycja: 2000 zł brutto  ( w tym 23% VAT)

 

W cenie kursu:

-cześć teoretyczna i praktyczna

-skrypt

-certyfikat w języku polskim i angielskim

-przerwy kawowe

Zadatek 200zł na konto rezerwuje miejsce.

Dane do przelewu:

Celsus-masaż Michał Golik
64 1020 3668 0000 5002 0411 4625

Tytułem: zaliczka, imię, nazwisko, nazwa kursu, data, miejscowość.

Chęć otrzymania faktury wraz ze zgłoszeniem się na kurs, pod rygorem odmowy wystawienia faktury. ( Art.106B ust.5 ustawy o podatku od towarów i usług)

W przypadku rezygnacji z kursu/szkolenia na 2 dni przed jego rozpoczęciem, organizator zastrzega sobie prawo do bezzwrotnej zaliczki wymaganej przy zapisie.
Opłata ta może być również przekazana na poczet uczestnictwa w kursie/szkoleniu w innym terminie, dopuszcza się zmianę terminu do 2 terminów.

Szczegóły

Początek:
15 czerwca @ 08:00
Koniec:
16 czerwca @ 17:00
Kategorie Wydarzenie:
, , ,

Miejsce wydarzenia

Rzeszów,
Księcia Józefa Poniatowskiego 3
Rzeszów, podkarpackie 35.-026
+ Google Map