Kurs masażu Balijskiego

Poznaj masaż balijski bliżej

Masaż balijski to jeden z najbardziej wyrafinowanych rodzajów relaksu na świecie. Jego korzenie sięgają odległych czasów, a jego tajniki przekazywane są z pokolenia na pokolenie. Jeśli rozważasz naukę tej sztuki, to warto poznać zarówno jej historyczne aspekty, jak i praktyczne korzyści.

 

Historia masażu balijskiego

Jak sama nazwa wskazuje, jego historia rozpoczyna się na wyspie Bali, będącej częścią Indonezji. To miejsce, gdzie tradycja od wieków ściśle wiązała się z praktykami masowania. Bali, z jego bogatym dziedzictwem kulturowym, stało się kolebką tej sztuki. Techniki rytuału balijskiego wywodzą się od starożytnych nauczycieli, którzy opierali swoją wiedzę na starożytnych tekstach hinduskich i chińskich. Jednak Bali nadało tym technikom swoje wyjątkowe cechy.

 

Na czym polega masaż balijski?

Masaż balijski to rytuał, który łączy w sobie wiele różnych technik, tworząc unikalne doświadczenie. Podstawą rytuału jest akupresura, czyli uciskanie określonych punktów na ciele, które pomagają w rozluźnieniu mięśni. Masażysta używa dłoni, kciuków, stóp i olejków eterycznych, aby przekazywać do ciała relaksujący dotyk. Zabieg ten jest kompleksowy – obejmuje całe ciało, począwszy od stóp, aż po głowę.

 

Korzyści wynikające z nauki masażu balijskiego

Nauka masowania może być nie tylko fascynującą podróżą w świat tej starożytnej sztuki, ale także świetnym pomysłem na rozwinięcie umiejętności zawodowych.

Zawód z przyszłością

Popyt na masażystów wciąż rośnie, a umiejętność wykonywania masażu balijskiego może być atrakcyjna dla osób poszukujących wyjątkowego doświadczenia.

Osobista satysfakcja

Masaż balijski to możliwość dawania innym radości i odprężenia poprzez relaksację ciała. Jest to więc niewątpliwie źródło osobistej satysfakcji.

Rozwinięcie swoich umiejętności

Nauka masowania to szansa na zdobycie nowej umiejętności, która może być wykorzystywana zarówno w celach osobistych, jak i zawodowych. Jest to jeden ze sposobów na satysfakcjonujący samorozwój.

 

Skorzystaj z naszego szkolenia

Masaż balijski to sztuka oparta na długiej historii i tradycji. Jego nauka może przynieść wiele korzyści zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Jeśli jesteś zainteresowany zdobyciem umiejętności relaksowania innych, sprawdź naszą ofertę! Gwarantujemy, że będzie to dla Ciebie fascynująca i pożyteczna ścieżka edukacji i rozwoju.

 

Program szkolenia obejmuje część teoretyczną i praktyczną.
W programie:
  • historia masażu balijskiego
  •  zalety masażu balijskiego
  • przeciwwskazania i wskazania do zabiegu
  •  przygotowanie do zabiegu
  • zasady i metodyka masażu balijskiego
  • praca z ciałem: w tym poprawne ułożenie ciała terapeuty, umiejętność właściwego użycia ciężaru własnego ciała w czasie zabiegu, techniki ucisku

Prowadzący:

Nizar Mliki-
profesjonalista w zakresie masaży i zabiegów na ciało.
Studiował w Tunezji oraz pracował w jednym z największych ośrodków talasoterapii. Ukończył wiele szkoleń i staży we Francji i w Niemczech. Specjalizuje się w masażach orientalnych.
Swoją pracę zawodową rozpoczął jako masażysta, następnie awansował do pozycji koordynatora masaży w centrum talasoterapii.
Po ukończeniu licznych kursów i latach doświadczeń w pracy został instruktorem masaży orientalnych . W Polsce mieszka od 2009 roku i prowadził wiele szkoleń w różnych miastach. Są to szkolenia z masażu tajskiego, balijskiego, ajurwedyjskego, hawajskiego, masażu Shiatsu, masażu japońskiego liftingującego Kobido , masażu gorącymi kamieniami, masażu stóp.

Czas trwania: 2 dni

Inwestycja: 1450 brutto ( w tym 23% VAT)

W cenie kursu:

-cześć teoretyczna i praktyczna

-skrypt

-certyfikat w języku polskim i angielskim

-przerwy kawowe

Zadatek 200 zł płatny na nr. konta:
Celsus-masaż Michał Golik
64102036680000500204114625
Tytułem: ZADATEK, imię i nazwisko, kurs, data, miasto
Chęć otrzymania faktury wraz ze zgłoszeniem się na kurs, pod rygorem odmowy wystawienia faktury. ( Art.106B ust.5 ustawy o podatku od towarów i usług)
W przypadku rezygnacji z kursu/szkolenia na 2 dni przed jego rozpoczęciem, organizator zastrzega sobie prawo do bezzwrotnej zaliczki wymaganej przy zapisie.
Opłata ta może być również przekazana na poczet uczestnictwa w kursie/szkoleniu w innym terminie, dopuszcza się zmianę terminu do 2 terminów.

Znajdź swój termin