Tradycyjny masaż tajski to jest starożytna praktyka lecznicza zawierająca wpływy zarówno ajurwedy, jak i tradycyjnej medycyny chińskiej.
Jest to rodzaj głębokiego masażu ciała, wykorzystujący rozmaite techniki, m.in. głęboką kompresję mięśni, rozciąganie, mobilizację stawów i akupresurę. Terapeuta podczas sesji używa rąk, kolan, nóg oraz stóp i angażuje do pracy całe ciało klienta- dzięki temu połączeniu zostaje uwolnione napięcie mięśni, ścięgien i stawów, a równowaga energii w organizmie – przywrócona.
Technika ta może zmniejszyć nasilenie bólów głowy, obniżyć ból dolnej części pleców i stawów, zwiększyć elastyczność, ukoić niepokój i dodać energii umysłowi i ciału, zwiększając odporność organizmu.
Masaż ten to znakomity zastrzyk sił witalnych, ale również długotrwałe uczucie odprężenia i relaksu…!
W programie:
– historia
– wprowadzenie i tradycje Masażu Tajskiego
– Jak masaż tajski wpływa na nasz organizm ( korzyści)
– Cel masażu
– przeciwwskazania i wskazania do masażu
Kurs obejmuję część teoretyczną i praktyczną.
Prowadzący:
Nizar Miliki-
profesjonalistą w zakresie masaży i zabiegów na ciało. Studiował w Tunezji oraz pracował w jednym z największych ośrodków talasoterapii. Ukończył wiele szkoleń i staży we Francji i w Niemczech. Specjalizuje się w masażach orientalnych.
Swoją pracę zawodową rozpoczął jako masażysta, następnie awansował do pozycji koordynatora masaży w centrum talasoterapii.
Po ukończeniu licznych kursów i latach doświadczeń w pracy został instruktorem masaży orientalnych . W Polsce mieszka od 2009 roku i prowadził wiele szkoleń w różnych miastach. Są to szkolenia z masażu tajskiego, balijskiego, ajurwedyjskego, hawajskiego, masażu Shiatsu, masażu japońskiego liftingującego Kobido , masażu gorącymi
kamieniami, masażu stóp.
Czas trwania kursu:
2 dni (14-16h)
Inwestycja:
1845zł brutto ( w tym 23% VAT)
W cenie kursu:
– teoria i praktyka
– certyfikat uczestnictwa w szkoleniu w języku polskim i angielskim
– skrypt
-przerwa kawowa
Zaliczka 200zł na konto rezerwuje miejsce.
Dane do przelewu:
Celsus-masaż Michał Golik
64102036680000500204114625
Tytułem: zaliczka, imię i nazwisko, rodzaj kursu, data, miejscowość.
Chęć otrzymania faktury wraz ze zgłoszeniem się na kurs, pod rygorem odmowy wystawienia faktury. ( Art.106B ust.5 ustawy o podatku od towarów i usług) 
Zgłoszenie prosimy przesłać
na adres info@celsus-akademia.pl
lub telefonicznie 532 506 496
W przypadku rezygnacji z kursu/szkolenia na 2 dni przed jego rozpoczęciem, organizator zastrzega sobie prawo do bezzwrotnej zaliczki wymaganej przy zapisie.
Opłata ta może być również przekazana na poczet uczestnictwa w kursie/szkoleniu w innym terminie, dopuszcza się zmianę terminu do 2 terminów.

Znajdź swój termin