KURS MASAŻU SHIATSU

Shiatsu – to sztuka uzdrawiania dotykiem, której korzenie sięgają starożytnych Chin i Japonii.

Ta orientalna technika jest niezwykle popularna w Japonii, z której niedawno przywędrowała do Europy.

Masaż Shiatsu często nazywany jest też akupunkturą bez igieł lub masażem punktowym. To właśnie uciskanie określonych punktów na ciele osoby poddającej się zabiegowi jest najważniejszą z czynności wykonywanych przez masażystę podczas masażu Shiatsu.

Kurs obejmuje część teoretyczną i praktyczną.

W programie:

⭐historia masażu Shiatsu

⭐ meridiany i punkty aktywne biologicznie

⭐zasady masażu Shiatsu

⭐ metodyka masażu

⭐działania poszczególnych technik

⭐przeciwwskazania i wskazania do masażu

⭐ zalety masażu Shiatsu

⭐BHP pracy

Czas trwania kursu: 2 dni po 5h

Inwestycja : 980zł brutto( wtym 23%VAT)

 W cenie kursu:

-skrypt

-certyfikat w języku polskim i angielskim

-przerwa kawowa

Prowadzący:

Nizar Mliki – profesjonalistą w zakresie masaży i zabiegów na ciało. Studiował w Tunezji oraz pracował w jednym z największych ośrodków talasoterapii. Ukończył wiele szkoleń i staży we Francji i w Niemczech. Specjalizuje się w masażach orientalnych. Swoją pracę zawodową rozpoczął jako masażysta, następnie awansował do pozycji koordynatora masaży w centrum talasoterapii. Po ukończeniu licznych kursów i latach doświadczeń w pracy został instruktorem masaży orientalnych . W Polsce mieszka od 2009 roku i prowadził wiele szkoleń w różnych miastach. Są to szkolenia z masażu tajskiego, balijskiego, ajurwedyjskego, hawajskiego, masażu Shiatsu, masażu japońskiego liftingującego Kobido , masażu gorącymi kamieniami, masażu stóp. 💲Zadatek 200zł na konto rezerwuje miejsce.

Zaliczka 200zł na konto rezerwuje miejsce.

Dane do przelewu:

Celsus-masaż Michał Golik
64102036680000500204114625

Tytułem: Zaliczka, imię, nazwisko, nazwa kursu, data, miejscowość

Chęć otrzymania faktury wraz ze zgłoszeniem się na kurs, pod rygorem odmowy wystawienia faktury. ( Art.106B ust.5 ustawy o podatku od towarów i usług)

Zapisy:

📞532 506 496

📩info@celsus-akademia.pl

W przypadku rezygnacji z kursu/szkolenia na 2 dni przed jego rozpoczęciem, organizator zastrzega sobie prawo do bezzwrotnej zaliczki wymaganej przy zapisie.
Opłata ta może być również przekazana na poczet uczestnictwa w kursie/szkoleniu w innym terminie, dopuszcza się zmianę terminu do 2 terminów.

Znajdź swój termin