KURS KINESIOTAPING ESTETYCZNY

Kinesiotaping to metoda terapeutyczna polegająca na oklejaniu wybranych fragmentów ciała specjalnie przeznaczonymi do tego plastrami. Taping estetyczny( face taping) skupia się na obszarze twarzy, szyi I dekoltu. Taśmę przykleja się do problematycznych obszarów skóry pozostawia na kilka godzin. W miejscu naklejenia natychmiast zwiększa się krążenie krwi i przepływ limfy, mięśnie rozluźniają się, a zmarszczki zostają wygładzone. Technika estetycznego tapingu pozwala utrwalić i poprawić wynik każdego zabiegu kosmetycznego. Taping estetyczny twarzy może być stosowany jako samodzielny zabieg, jak również jako uzupełnienie zabiegów fizjoterapeutycznych i kosmetycznych.

PROGRAM SZKOLENIA: 

Część teoretyczna:

• elementy anatomii (twarz, szyją,dekolt)
• krótka historia tapingu
•właściwości i działanie plastrów
• metodyka pracy z plastrami
•metoda tapingu – zastosowanie face tapingu w różnych przypadkach

Część praktyczna:

•taping jako metoda podnosząca owal twarzy oraz powieki

•taping w likwidacji podbródka, obrzęków oczu, zasinień

•taping jako metoda likwidująca bruzdy nosowo-wargowe, drugi podbródek, “chomiki”,
•taping liftingujący czoło

•taping likwidujący zmarszczki

•taping w terapii przeciwobrzękowej jako wspomaganie drenażu limfatycznego

Prowadzący:

Aleksandra Klepacz Michałczuk

Magister Fizjoterapii, absolwentka Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii w Poznaniu oraz Politechniki Opolskiej na kierunku Fizjoterapia.
Doświadczenie zawodowe zdobyłam odbywając praktyki w wielu poznańskich i opolskich placówkach medycznych.Już od początku studiów szczególnie pasjonowały mnie zagadnienia związane z masażem.
Stawiając na ciągły rozwój swoich umiejętności cały czas staram się pogłębiać wiedzę i podnosić kwalifikacje.  Ukończyłam kurs masażu klasycznego, masażu gorącą czekoladą oraz gorącymi kamieniami wulkanicznymi, a także kurs tapingu dynamicznego (kinesiotaping), który pozwala osiągnąć lepsze wyniki terapeutyczne w fizjoterapii.
Od kilku lat szczególnie interesuje mnie fizjoterapia estetyczna twarzy, osteopatia estetyczna i zagadnienia związane z face modelingiem, dlatego odbyłam kursy niechirurgicznego liftingu twarzy – Kobido oraz kinesiotapingu Bio-estetycznego.

INWESTYCJA:

960 zl brutto ( w tym 23% VAT)
Dla osób, które ukończyły w naszej Akademii Kurs Kobido 860zł

W cenie kursu:

-cześć teoretyczna i praktyczna

-skrypt

-certyfikat w języku polskim i angielskim

-przerwy kawowe

CZAS trwania: 8h

Zadatek 200zł na konto rezerwuje miejsce.

Dane do przelewu:

Celsus-masaż Michał Golik
64102036680000500204114625

Tytułem: Zadatek, imię, nazwisko, nazwa kursu, data, miejscowość

Chęć otrzymania faktury wraz ze zgłoszeniem się na kurs, pod rygorem odmowy wystawienia faktury. ( Art.106B ust.5 ustawy o podatku od towarów i usług)

W przypadku rezygnacji z kursu/szkolenia na 2 dni przed jego rozpoczęciem, organizator zastrzega sobie prawo do bezzwrotnej zaliczki wymaganej przy zapisie.
Opłata ta może być również przekazana na poczet uczestnictwa w kursie/szkoleniu w innym terminie, dopuszcza się zmianę terminu do 2 terminów.

Znajdź swój termin