Leczenie za pomocą baniek czyli inaczej terapia próżniowa to powszechnie znana od bardzo dawnych czasów naturalna metoda leczenia pomocna w zwalczaniu wielu schorzeń.
Stawianie baniek to metoda pomocna zwłaszcza w przypadku chorób układu oddechowego oraz przy obniżonej odporności. Wskazań do leczenia jest jednak zdecydowanie więcej. Zadaniem tych małych szklanych naczyń jest zmobilizowanie naszego organizmu do naturalnej regeneracji i leczenia.
Masaż pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga usunąć zbędne produktów przemiany materii oraz toksyny. Również uspokaja, relaksuje, usuwa blokady energetyczne.
Kurs obejmuje część teoretyczną i praktyczną.

W programie:

 • historia masażu bańkami
 • efekty terapii
 • zasady działania baniek
 • rodzaje baniek używanych do zabiegu
  (bańki ogniowe, próżniowe i chińskie)
 •  przeciwwskazania i wskazania do zabiegu
  przygotowanie do zabiegu
 • higiena i konserwacja sprzętu
 • zasady i metodyka zabiegu
 • BHP pracy
Prowadzący ;
Michał Golik
Praktyk, nauczyciel masażu w studium medycznym, policealnej szkole medycznej, prowadzący kursy, rekordzista świata w masażu z Kijowa 2019, członek klubu „Ludzie Masażu” orędownik i populyzator dobrego masażu.
Czas trwania:
8 godzin (1 dzień szkoleniowy)
Cena kursu:
550 zł brutto ( w tym 23% VAT)
W cenie kursu:
– teoria i praktyka
– certyfikat uczestnictwa w szkoleniu
– skrypt
-przerwa kawowa
Zaliczka 200 zł płatny na nr. konta:
Celsus-masaż Michał Golik
64 1020 3668 0000 5002 0411 4625
Tytułem: Zaliczka, Imię, nazwisko, rodzaj kursu, data i miejsce

Chęć otrzymania faktury wraz ze zgłoszeniem się na kurs, pod rygorem odmowy wystawienia faktury. ( Art.106B ust.5 ustawy o podatku od towarów i usług)

📌Informacje i zapisy:

☎️532 506 496
📩 info@celsus-akademia.pl

 

W przypadku rezygnacji z kursu/szkolenia na 2 dni przed jego rozpoczęciem, organizator zastrzega sobie prawo do bezzwrotnej zaliczki wymaganej przy zapisie.
Opłata ta może być również przekazana na poczet uczestnictwa w kursie/szkoleniu w innym terminie, dopuszcza się zmianę terminu do 2 terminów.

Znajdź swój termin