KURS MANUALNY DRENAŻ LIMFATYCZNY

Manualny drenaż limfatyczny to metoda terapeutyczna, dzięki której przy użyciu odpowiednich technik w skuteczny sposób, można usprawnić limfangiomotorykę przeciwdziałając powstawaniu obrzęków i likwidując już istniejące. Tym samym drenaż limfatyczny jako jeden z typów opracowania manualnego przydaje się podczas pracy nie tylko medycznej, ale również jako skuteczna metoda zwalczająca zaburzenia o charakterze metabolicznym tkanki podskórnej, dotyczące dysfunkcji komórek tłuszczowych, tkanki łącznej oraz mikrokrążenia skóry i tkanki podskórnej.

CEL KURSU 

  • omówienie budowy układu limfatycznego,
  • przekazanie informacji dotyczących ogólnej pracy z obrzękami – ich rodzaje, diagnostyka,
  • przekazanie informacji dotyczących wskazań i przeciwwskazań do terapii,
  • omówienie rodzaju technik i chwytów stosowanych w manualnym drenażu limfatycznym,
  • omówienie najczęściej spotykanych przypadków chorobowych

DLA KOGO?

Kurs przewidziany jest dla osób posiadających wiedzę na temat anatomii, fizjologii oraz biomechaniki ludzkiego ciała;

  • MASAŻYŚCI
  • BIOMASAŻYŚCI
  • FIZJOTERAPEUCI
  • TERAPEUCI MANUALNI

Prowadzący:

Małgorzata Kubin – Absolwentka na kierunku Fizjoterapii Uniwersytetu Opolskiego wydz. Nauk o Zdrowiu ( dawniej PMWSZ), technik masażysta a także trener medyczny i personalny. W zawodzie pracuję od 10 lat, praktykując w różnych formach fizjoterapii i masażu. Prowadzi prywatną praktykę w Poznaniu. W swojej pracy z pacjentem łączy techniki terapii manualnej, powięziowej, suchego igłowania, masażu i terapii bańką chińska, manualnego drenażu limfatycznego a także KTP. Zajmuję się także terapią punktów spustowych, masażem tkanek głębokich i pinoterapią wg. Radosława Składowskiego. Łączy pracę manualną z terapią treningową co pozwala wykorzystać holistyczne podejście do danej osoby, by poprawić komfort życia i wprowadzić zdrowe nawyki. Prywatnie pasjonatka siłowni i treningów w każdym wydaniu, miłośniczka gór

INWESTYCJA:

1450 zl brutto ( w tym 23% VAT)

W cenie kursu:

-cześć teoretyczna i praktyczna

-skrypt

-certyfikat w języku polskim i angielskim

-przerwy kawowe

CZAS trwania: 16h

Zaliczka 200zł na konto rezerwuje miejsce.

Dane do przelewu:

Celsus-masaż Michał Golik
64102036680000500204114625

Tytułem: Zaliczka, imię, nazwisko, nazwa kursu, data, miejscowość

Chęć otrzymania faktury wraz ze zgłoszeniem się na kurs, pod rygorem odmowy wystawienia faktury. ( Art.106B ust.5 ustawy o podatku od towarów i usług)

📌Informacje i zapisy:

☎️532 506 496
📩 info@celsus-akademia.pl

W przypadku rezygnacji z kursu/szkolenia na 2 dni przed jego rozpoczęciem, organizator zastrzega sobie prawo do bezzwrotnej zaliczki wymaganej przy zapisie.
Opłata ta może być również przekazana na poczet uczestnictwa w kursie/szkoleniu w innym terminie, dopuszcza się zmianę terminu do 2 terminów.

Znajdź swój termin