Blizna to nie tylko problem estetyczny, niesie za sobą szereg komplikacji również w funkcjonowaniu na co dzień. W wielu przypadkach należy interweniować w proces mobilizacji i leczenia blizn, za pomocą różnych technik masażu oraz manualnych oddziaływań, które pozwolą poprawić jakość i
ruchomość tkanek. Blizny mogą powodować ból, pieczenie i ciągnięcie w obszarze zrostów oraz pociągać za sobą powieź, która oddziałuje na resztę ciała.
CEL KURSU
– podstawy, funkcje i budowa tkanki łącznej
– fazy gojenia się ran
– rodzaje blizn
– diagnostyka i metody terapii blizn
– interwencje chirurgiczne

DLA KOGO?
kurs przewidziany jest dla osób posiadających wiedzę na temat anatomii, fizjologii oraz biomechaniki ludzkiego ciała;

  • MASAŻYŚCI
  • BIOMASAŻYŚCI
  • FIZJOTERAPEUCI
  • TERAPEUCI MANUALNI

Prowadzący: 

Małgorzata Kubin

Absolwentka na kierunku Fizjoterapii Uniwersytetu Opolskiego wydz. Nauk o Zdrowiu ( dawniej PMWSZ), technik masażysta a także trener medyczny i personalny. W zawodzie pracuję od 10 lat, praktykując w różnych formach fizjoterapii i masażu. Prowadzi prywatną praktykę w Poznaniu. W swojej pracy z pacjentem łączy techniki terapii manualnej, powięziowej, suchego igłowania, masażu i terapii bańką chińska, manualnego drenażu limfatycznego a także KTP. Zajmuję się także terapią punktów spustowych, masażem tkanek głębokich i pinoterapią wg. Radosława Składowskiego. Łączy pracę manualną z terapią treningową co pozwala wykorzystać holistyczne podejście do danej osoby, by poprawić komfort życia i wprowadzić zdrowe nawyki. Prywatnie pasjonatka siłowni i treningów w każdym wydaniu, miłośniczka gór

Czas trwania kursu: 1 dzień

Inwestycja:  900zł

W cenie kursu:

  • cześć teoretyczna i praktyczna
  • skrypt
  • certyfikat
  • przerwy kawowe

Zaliczka 200 zł płatna na nr. konta:

Celsus-masaż Michał Golik
64102036680000500204114625

Tytułem: ZALICZKA, imię, nazwisko, rodzaj kursu, miejscowość, data.

Chęć otrzymania faktury wraz ze zgłoszeniem się na kurs, pod rygorem odmowy wystawienia faktury. ( Art.106B ust.5 ustawy o podatku od towarów i usług)

📌Informacje i zapisy:

☎️532 506 496
📩 info@celsus-akademia.pl

 

W przypadku rezygnacji z kursu/szkolenia na 2 dni przed jego rozpoczęciem, organizator zastrzega sobie prawo do bezzwrotnej zaliczki wymaganej przy zapisie.
Opłata ta może być również przekazana na poczet uczestnictwa w kursie/szkoleniu w innym terminie, dopuszcza się zmianę terminu do 2 terminów.

Znajdź swój termin