Terapia Punktów Spustowych jest skuteczną terapią dające szybkie efekty przeciwbólowe, częstonawet natychmiastowe, gdzie zauważalne są rezultaty poprzez zmniejszenie napięcia mięśniowego,zwiększenie zakresu ruchomości w stawach i narządzie ruchu a przede wszystkim zmniejszeniedolegliwości bólowych u pacjenta.  

W PROGRAMIE:

  •  wprowadzenie w terapię punktów spustowych nauka podstawowych technik
  • przedstawienie różnorodnych technik likwidacji PS
  • nauka wyboru poszczególnych technik do indywidualnych potrzeb pacjenta
  • nauka wykorzystywania pomocnych narzędzi terapeutyczny

DLA KOGO:

  • Kurs przewidziany jest dla osób posiadających wiedzę na temat anatomii, fizjologii oraz biomechaniki ludzkiego ciała;
  • MASAŻYŚCI
  • BIOMASAŻYŚCI
  • FIZJOTERAPEUCI
  • TERAPEUCI MANUALNI

PROWADZĄCY:

Małgorzata Kubin

Absolwentka na kierunku Fizjoterapii Uniwersytetu Opolskiego wydz. Nauk o Zdrowiu ( dawniej PMWSZ), technik masażysta a także trener medyczny i personalny. W zawodzie pracuję od 10 lat, praktykując w różnych formach fizjoterapii i masażu. Prowadzi prywatną praktykę w Poznaniu. W swojej pracy z pacjentem łączy techniki terapii manualnej, powięziowej, suchego igłowania, masażu i terapii bańką chińska, manualnego drenażu limfatycznego a także KTP. Zajmuję się także terapią punktów spustowych, masażem tkanek głębokich i pinoterapią wg. Radosława Składowskiego. Łączy pracę manualną z terapią treningową co pozwala wykorzystać holistyczne podejście do danej osoby, by poprawić komfort życia i wprowadzić zdrowe nawyki.Prywatnie pasjonatka siłowni i treningów w każdym wydaniu, miłośniczka gór

Czas trwania kursu:2 dni od 9:00-16:00

Inwestycja:1450 zł brutto ( 2 tym 23% VAT)

W cenie kursu:

-cześć teoretyczna i praktyczna

-skrypt

-certyfikat w języku polskim i angielskim

-przerwy kawowe

Zaliczka w kwocie 200 zł płatna na konto, pozostała część maksymalnie 1 dzień przed rozpoczęciem kursu.

Dane do przelewu:

Celsus-masaż Michał Golik

64 1020 3668 0000 5002 0411 4625

Tytułem : ZALICZKA imie, nazwisko, rodzaj kursu i miasto.

Chęć otrzymania faktury wraz ze zgłoszeniem się na kurs, pod rygorem odmowy wystawienia faktury. ( Art.106B ust.5 ustawy o podatku od towarów i usług)

 

W przypadku rezygnacji z kursu/szkolenia na 2 dni przed jego rozpoczęciem, organizator zastrzega sobie prawo do bezzwrotnej zaliczki wymaganej przy zapisie.
Opłata ta może być również przekazana na poczet uczestnictwa w kursie/szkoleniu w innym terminie, dopuszcza się zmianę terminu do 2 terminów.

Znajdź swój termin