KURS KOMPLEKSOWA TERAPIA BLIZN


Blizna to nie tylko problem estetyczny, niesie za sobą szereg komplikacji również w funkcjonowaniuna co dzień. W wielu przypadkach należy interweniować w proces mobilizacji i leczenia blizn, zapomocą różnych technik masażu oraz manualnych oddziaływań, które pozwolą poprawić jakość iruchomość tkanek. Blizny mogą powodować ból, pieczenie i ciągnięcie w obszarze zrostów orazpociągać za sobą powieź, która oddziałuje na resztę ciała.

CEL KURSU– podstawy, funkcje i budowa tkanki łącznej– fazy gojenia się ran– rodzaje blizn– diagnostyka i metody terapii blizn– interwencje chirurgiczne

DLA KOGO?

kurs przewidziany jest dla osób posiadających wiedzę na temat anatomii, fizjologii oraz biomechanikiludzkiego ciała;

  • MASAŻYŚCI
  • BIOMASAŻYŚCI
  • FIZJOTERAPEUCI
  • TERAPEUCI MANUALNI

Prowadząca:

Małgorzata Kubin – Absolwentka na kierunku Fizjoterapii Uniwersytetu Opolskiego wydz. Nauk o Zdrowiu ( dawniej PMWSZ), technik masażysta a także trener medyczny i personalny. W zawodzie pracuję od 10 lat, praktykując w różnych formach fizjoterapii i masażu. Prowadzi prywatną praktykę w Poznaniu. W swojej pracy z pacjentem łączy techniki terapii manualnej, powięziowej, suchego igłowania, masażu i terapii bańką chińska, manualnego drenażu limfatycznego a także KTP. Zajmuję się także terapią punktów spustowych, masażem tkanek głębokich i pinoterapią wg. Radosława Składowskiego. Łączy pracę manualną z terapią treningową co pozwala wykorzystać holistyczne podejście do danej osoby, by poprawić komfort życia i wprowadzić zdrowe nawyki.
Prywatnie pasjonatka siłowni i treningów w każdym wydaniu, miłośniczka gór

Czas trwania kursu:1 dzień

Inwestycja: 850 brutto ( w tym 23% VAT)

W cenie kursu:

  • cześć teoretyczna i praktyczna
  • skrypt
  • certyfikat
  • przerwy kawowe

Zadatek 200 zł płatny na nr. konta:

Celsus-masaż Michał Golik
64102036680000500204114625

Tytułem: ZALICZKA, imię, nazwisko, rodzaj kursu, miejscowość, data.

Chęć otrzymania faktury wraz ze zgłoszeniem się na kurs, pod rygorem odmowy wystawienia faktury. ( Art.106B ust.5 ustawy o podatku od towarów i usług)


Zapisz się na szkolenie