Loading Events
  • This event has passed.

Kurs Kobido- OPOLE

20 kwietnia @ 08:00 - 21 kwietnia @ 17:00

Jedną z popularniejszych propozycji dostępnych m.in. w salonach SPA jest naturalny lifting twarzy. Przeprowadza się go w formie masażu Kobido To technika, której wykorzystania uczymy na zajęciach realizowanych w naszym ośrodku. Proponujemy kursy dające możliwość uzyskania wiedzy i umiejętności pozwalających na poprawne wykonywanie opisywanej metody oddziaływania na ciało za pomocą bodźców mechanicznych.
Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu!
NA CZYM POLEGAJĄ KURSY KOBIDo?
Wspomniane szkolenie przeprowadzamy dwuetapowo. Pierwsza część to teoretyczny kurs masażu twarzy, druga – użycie metody Kobido w praktyce. Uczestnicy dowiadują się wielu dodatkowych informacji, w tym m.in. poznają podstawy anatomii w zakresie mięśni głowy oraz szyi. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu merytorycznemu naturalny lifting jest realizowany w sposób właściwy, z uwzględnieniem konkretnych punktów na ciele, które po zajęciach masażysta jest w stanie bez problemu rozpoznać.
Osobom biorącym udział w naszych szkoleniach przedstawiamy też zalety opisywanego rozwiązania, przeciwwskazania i zalecenia co do jego wykorzystania, a nawet historię japońskiej techniki. Kurs Kobido kompleksowo przygotowuje do przeprowadzania popularnego masażu twarzy w profesjonalnych warunkach, np. w prywatnym gabinecie. Naturalny lifting prezentowany jest przez doświadczonych instruktorów, w tym także specjalistów zdobywających umiejętności i wiedzę w zagranicznych ośrodkach szkoleniowych.
Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!
KURS KOBIDO
🌸Określany jako niechirurgiczny lifting twarzy.
🌸Masaż ten jest intensywnym zabiegiem działającym na głębokie struktury skóry.
🌸Po masażu czujemy się odprężeni, uwalniamy ze skóry toksyny, pobudzamy pracę nerwów, skóry i mięśni.
🌸Efektem jest naturalny lifting. Idealna alternatywa dla zabiegów iniekcyjnych z wykorzystaniem kwasu hialuronowego lub botoksu!
▶️Kurs obejmuje część teoretyczną i praktyczną.
▶️W programie:
🔵historia i filozofia japońskiego masażu twarzy
🔵podstawy anatomii – mięśnie twarzy i szyi
🔵zalety masażu liftingującego
🔵teoria masażu japońskiego twarzy
🔵przeciwwskazania i wskazania do zabiegu
🔵przygotowanie do zabiegu
🔵akupresura twarzy
🔵zasady i metodyka masażu ( technika masażu głowy, twarzy, dekoltu).
Prowadzący:
Nizar Mliki –
profesjonalistą w zakresie masaży i zabiegów na ciało. Studiował w Tunezji oraz pracował w jednym z największych ośrodków talasoterapii. Ukończył wiele szkoleń i staży we Francji i w Niemczech. Specjalizuje się w masażach orientalnych.
Swoją pracę zawodową rozpoczął jako masażysta, następnie awansował do pozycji koordynatora masaży w centrum talasoterapii.
Po ukończeniu licznych kursów i latach doświadczeń w pracy został instruktorem masaży orientalnych . W Polsce mieszka od 2009 roku i prowadził wiele szkoleń w różnych miastach. Są to szkolenia z masażu tajskiego, balijskiego, ajurwedyjskego, hawajskiego, masażu Shiatsu, masażu japońskiego liftingującego Kobido , masażu gorącymi
kamieniami, masażu stóp.
Inwestycja: 2000zł brutto ( w tym 23% VAT)
Dane do przelewu:
Celsus-masaż Michał Golik
64102036680000500204114625
Tytułem: zaliczka, imię, nazwisko, nazwa kursu, data, miejscowość.
Zgłoszenie prosimy przesłać
na adres info@celsus-akademia.pl
lub telefonicznie 532 506 496
Chęć otrzymania faktury wraz ze zgłoszeniem się na kurs, pod rygorem odmowy wystawienia faktury. ( Art.106B ust.5 ustawy o podatku od towarów i usług) 
W przypadku rezygnacji z kursu/szkolenia na 2 dni przed jego rozpoczęciem, organizator zastrzega sobie prawo do bezzwrotnej zaliczki wymaganej przy zapisie.
Opłata ta może być również przekazana na poczet uczestnictwa w kursie/szkoleniu w innym terminie, dopuszcza się zmianę terminu do 2 terminów.
  • Day 1 23 marca, 2024
  • Nizar Mliki

Nizar Mliki Trener

Details

Start:
20 kwietnia @ 08:00
End:
21 kwietnia @ 17:00
Event Category:

Venue

Opole
Katowicka 67b/2b
Opole, 45-051 Poland
+ Google Map