Masaż Shiroabhyanga – ( hinduski masaż głowy) to masaż głowy, który jest integralną częścią ajurwedyjskiego podejścia do zdrowia i dobrego samopoczucia.
Podczas tej procedury, ciepły olej lub ziołowa mieszanka olejowa jest wmasowana na skórę głowy, szyi, barków.
Masaż ten ma na celu złagodzenie napięć, stymulację krążenia krwi, poprawę zdrowia skóry oraz indukowanie głębokiego relaksu.
Shiroabhynga to idealna propozycja dla:
  • Kosmetyczek lub kosmetologów dla dopełnienia swoich zabiegów
  • masażystów
  • Fizjoterapeutów
  • Terapeutów twarzy
  • Barberów
  • Fryzjerów
  • Trychologów
Kurs poprowadzi:
Nizar Miliki to profesjonalista w zakresie masaży i zabiegów na całe ciało oraz głowę. Studiował w Tunezji oraz pracował w jednym z największych ośrodków talasoterapii. Ukończył wiele szkoleń i staży we Francji i w Niemczech. Specjalizuje się w technikach orientalnych. Swoją pracę zawodową rozpoczął jako masażysta, następnie awansował do pozycji koordynatora w centrum talasoterapii. Po ukończeniu licznych kursów i latach doświadczeń w pracy został instruktorem praktyk orientalnych. W Polsce mieszka od 2009 roku i prowadził wiele szkoleń w różnych miastach. Są to szkolenia z masażu tajskiego, balijskiego, ajurwedyjskego, hawajskiego, Shiatsu, japońskiego liftingującego Kobido relaksacji gorącymi kamieniami oraz masowania stóp.
Kurs obejmuje część praktyczna i teoretyczną.
Cena kursu to 600zł
Czas trwania 1 dzień 6h
Zapisz się już dziś – sprawdź, jakie to proste. Aby zgłosić się na kurs, wystarczy dokonać zaliczki w wysokości 200 zł na podane konto. Pozostałą kwotę można uregulować do 1 dnia przed rozpoczęciem zajęć lub na kursie.
Wymarzony kurs jest tak blisko – wystarczy jedno kliknięcie lub telefon, by rozpocząć tę fascynującą podróż.
Tytułem: ZALICZKA, imię, nazwisko, rodzaj kursu, miejscowość, data.

Chęć otrzymania faktury wraz ze zgłoszeniem się na kurs, pod rygorem odmowy wystawienia faktury. ( Art.106B ust.5 ustawy o podatku od towarów i usług)

📌Informacje i zapisy:

☎️532 506 496
📩 info@celsus-akademia.pl

 

W przypadku rezygnacji z kursu/szkolenia na 2 dni przed jego rozpoczęciem, organizator zastrzega sobie prawo do bezzwrotnej zaliczki wymaganej przy zapisie.
Opłata ta może być również przekazana na poczet uczestnictwa w kursie/szkoleniu w innym terminie, dopuszcza się zmianę terminu do 2 terminów

Znajdź swój termin