KURS MASAŻU AJURWEDYJSKIEGO ABHYANGA

Współczesny świat tętni tempem, które często pozbawia nas równowagi, harmonii, relaksu i spokoju. W takich chwilach warto się zatrzymać, zadbać o siebie i poświęcić chwilę czasu na odpowiedni odpoczynek oraz regenerację. Jako Akademia Celsus jesteśmy świadomi, jak cenną praktyką jest samorozwój. W związku z tym pragniemy przedstawić Ci naszą ofertę, dzięki której odkryjesz tajniki dającego ukojenie, relaks i wewnętrzną harmonię masażu Abhyanga.

 

Podaruj innym wyjątkowy relaks

Nasi kursanci nie tylko zdobywają wiedzę o technikach, ale również poznają całą filozofię praktyki. Jednym z najpopularniejszych rodzajów technik ajurwedyjskich jest Abhyanga, czyli masaż całego ciała.

 

Rozbudź wewnętrzną wiedzę

Kursy w naszej Akademii są czymś więcej niż tylko nauką techniki. To cała podróż w głąb filozofii i nauki Ayurvedy. Poznasz koncepcję, filozofię, zrozumiesz psychologiczny aspekt opisywanej praktyki. Dowiesz się również, jakie są przeciwwskazania i wskazania do zabiegów oraz odkryjesz naukę tego wyjątkowego rytuału.

 

Mistrzowie w nauczaniu mistrzów

Nasze kursy prowadzone są przez Nizara Milikiego, czyli wybitnego profesjonalistę w dziedzinie masowania ciała i głowy. Jego wiedza i pasja tworzą niepowtarzalną atmosferę nauki. Z pewnością zainspiruje Cię on do zgłębiania tajników orientalnych technik i przekaże całe swoje doświadczenie zdobyte w najbardziej renomowanych ośrodkach.

 

Kim jest prowadzący?

Nizar Miliki to profesjonalista w zakresie masaży i zabiegów na całe ciało oraz głowę. Studiował w Tunezji oraz pracował w jednym z największych ośrodków talasoterapii. Ukończył wiele szkoleń i staży we Francji i w Niemczech. Specjalizuje się w technikach orientalnych. Swoją pracę zawodową rozpoczął jako masażysta, następnie awansował do pozycji koordynatora w centrum talasoterapii. Po ukończeniu licznych kursów i latach doświadczeń w pracy został instruktorem praktyk orientalnych. W Polsce mieszka od 2009 roku i prowadził wiele szkoleń w różnych miastach. Są to szkolenia z masażu tajskiego, balijskiego, ajurwedyjskego, hawajskiego, Shiatsu, japońskiego liftingującego Kobido relaksacji gorącymi kamieniami oraz masowania stóp.

 

Dla kogo przeznaczony jest kurs?

Nasza oferta jest dedykowana terapeutom, masażystom, konsultantom ajurwedy oraz wszystkim, którzy pragną opanować sztukę masażu dla dobra własnego. Wiedza ta jest cenna dla pracujących z całym ciałem oraz osób chcących wprowadzić w swoje życie relaks i odprężenie.

 

Nauka i praktyka w jednym

Nasza Akademia oferuje kursy, które nie tylko dostarczą Ci wiedzy teoretycznej, ale również praktycznych umiejętności. W programie kursu znajdziesz:

  • Ayurveda – historia i filozofia,
  • koncepcja energii w całym ciele,
  • aspekty psychologiczne i duchowe terapii,
  • rodzaje masaży ajurwedyjskich
  • przeciwwskazania i wskazania do zabiegu,
  • rodzaje technik ajurwedyjskich,
  • techniki przygotowania do zabiegu,
  • zasady i metodyka.

 

Zadbaj o swoją przyszłość i samorozwój

Kurs trwa całe 2 dni, podczas których przeniesiesz się z teorii do praktyki, zdobywając wyjątkowe umiejętności oraz zgłębiając masaż Abhyanga. Cena kursu to 1000 zł brutto, co obejmuje zarówno całe materiały, certyfikat w języku polskim i języku angielskim oraz przerwy kawowe. Twoja inwestycja w naukę to jednocześnie inwestycja w siebie. Otwórz swoje serce i głowę na niezwykłą wiedzę!

Zapisz się już dziś – sprawdź, jakie to prosteAby zgłosić się na kurs, wystarczy dokonać zaliczki w wysokości 200 zł na podane konto. Pozostałą kwotę można uregulować do 1 dnia przed rozpoczęciem zajęć. Wymarzony kurs jest tak blisko – wystarczy jedno kliknięcie lub telefon, by rozpocząć tę fascynującą podróż.

 

Dane do przelewu:
Celsus-masaż Michał Golik
64 1020 3668 0000 5002 0411 4625
Tytułem : ZALICZKA imie, nazwisko, rodzaj kursu, data kursu, i miasto.
Chęć otrzymania faktury wraz ze zgłoszeniem się na kurs, pod rygorem odmowy wystawienia faktury. ( Art.106B ust.5 ustawy o podatku od towarów i usług)

 

Rozpocznij swą podróż w świat masażów ajurwedyjskich

Jeśli pragniesz poznać tajniki ajurwedyjskich technik masowania ciała i głowy, to nasza Akademia to idealne miejsce, by wyruszyć w tę fascynującą podróż. Zapraszamy Cię do kontaktu i zapisania się na nasze kursy!

W przypadku rezygnacji z kursu/szkolenia na 2 dni przed jego rozpoczęciem, organizator zastrzega sobie prawo do bezzwrotnej zaliczki wymaganej przy zapisie.
Opłata ta może być również przekazana na poczet uczestnictwa w kursie/szkoleniu w innym terminie, dopuszcza się zmianę terminu do 2 terminów.