Dlaczego warto mieć masaż BelViso – perfekcyjny lifting twarzy w swoim gabinecie? część 1

💜Masaż BelViso ®️ choć niesie ze sobą doświadczenie rozumienie anatomii i fizjologii, jest zabiegiem wielokrotnie wyróżnionym w świecie masażu za swoją unikatową kompozycje

to dziś chcemy przedstawić 1 z 5 głównych powodów DLACZEGO❓ pragniesz mieć go w ofercie Twojego gabinetu❗

1/5 TO INNOWACYJNE TECHNIKI zawarte w masażu BelViso ®️

Ogólnie w rytuale BelViso®️ wyróżniamy:

💜Rytualny demakijaż- wyjątkowy system pracy, zmywania twarzy i dekoltu którym już na samym początku wprowadzisz klienta w BelVisowe niebo..

💜element pulsingu holistycznego- to delikatne ale jakże skuteczne narzędzie do sprawdzenia stanu napięci aparatu ruchu, oraz poruszenia układu limfatycznego do pracy co wykorzystujesz w kolejnych etapach zabiegu..

💜praca na czepcu ścięgnistym- wspominaliśmy jak ważna to struktura pod kątem likwidacji zmarszczek poprzecznych czoła, czy opadających powiek ale również pod kątem napięciowych bólów głowy (coraz częstsza przypadłość populacyjna)

💜drenaż limfatyczny – dokładny drenaż limfatyczny manualny umożliwia znacznie wydajniejszą prace w części liftingującej innymi słowy nie ma dobrego liftingu jeśli tkanka jest obrzęknięta nawet w niewielkim stopniu..

💜drenaż limfatyczny pałeczkami- prócz bardzo dokładnego drenażu manualnego i nic nie zastąpi pracy dłoni wykonujemy część drenażową pałeczkami i Uwierz mi nic nie zastąpi BelVisowych pałeczek a zapewne pracując z twarzą napotkałeś/aś na obrzęki w okolicach powieki dolnej..

💜lifting manualny- opisanie mnogości technik w tej części zabiegu zapewne spowodowało by zmiane algorytmu i obcięcie zasięgów na fb 😂haha. Ale jeśli jest potrzeba popracować mięśniowo- powięziowo czy wykorzystać zjawisko Dastre Morata to jest właśnie ten czas pracy ze zmarszczkami mimicznymi, linią marionetek, lwią zmarszczką, pogłębioną bruzdą nosowo-wargową..

💜lifting pałeczkami- BelViso Masaż to rónież możliwość wykonania zabiegu bankietowego, czy wiesz jak eksfoliacja naskórka wpłynie na rozświetlenie skóry twarz, i jak póżńiej ekstra wygląda makijaż na tak przygotowanej cerze..

pałeczki nie zastąpią rąk ale ręce nie zastąpią BelVisowych pałeczek..

💜lifting mini bańką próżniową- Twoje działania banieczkami w BelViso spowodują lepsze ukrwienie danego miejsca i odprostowanie wciągnięci skóry..

💜podciąganie, podbijanie tkanki – jędrne uniesione policzki i zarysowany owal twarzy- TAK Grawitacja jest naturalna i z czasem tkanka opada jest mniej elastyczna ale z tym też sobie poradzisz odpowiedniki technikami..

💜część wyciszająca- tutaj zabieramy klienta w podróż i kolorujemy świat..

💜praca z ręcznikiem rozciąganie i kopertowanie kończące zabieg-

Partykularna, wyjątkowa forma rozciągania obręczy barkowej, szyji i jej mobilizacja w delikatnym wydaniu kończą cały rytuał..

cdn.

2/5