Odczucia w trakcie i po zabiegu BelViso część 2/5

Wybierając się na jakiś zabieg, masaż kierujujemy się jakimś celem zabiegowym, prawda?
np. liftingiem, zniesieniem bólu napięcia etc.

A gdzie są odczucia z danego zabiegu?
Rytuał BelViso w pierwszej kolejnośći wybierany jest ze względu swoje wspaniałe właściwości estetyczne poprawa owalu twarzy, rozświetlenie cery twarzy czy 'odprostowanie zmarszczek’lub terapętyczne np. likwidując napięciowe bóle głowy. Te doskonałe efekty są możliwe dzięki zastowowaniu spektrum rozmaitych technik w wielopoziomowej pracy co do układu limfatycznego, krwionośnego, mięśni, powięzi i skóry..

Jeśli chcesz przypomnieć sobie więdzę na temat poszczególnych etapów pracy w Rytuale Belvio zapraszam Cię do 1/5 części opowoadania
https://celsus-akademia.eu/blog/dlaczego-warto-miec-masaz-belviso-perfekcyjny-lifting-twarzy-w-swoim-gabinecie-czesc-1/

Ale dzisiejszy odcinek już nie o zawartości technicznej zabiegu BelViso, dzięki którym zdobył złoty medal na International Massagge Championschip w kategorii masażu twarzy, czy srebrny medal w kat. Wellness na Mistrzostwach Świata w Masażu i Terapii Manualnej.

Dziś o odczuciach podczas tego masażu…

Masaż BelViso to rzeczywiście wyjątkowy i niespotykany rytuał, który
zapewnia głębokie doznania relaksacyjne i odprężenie. Ten specjalny
masaż skupia się na równowadze ciała i umysłu, wykorzystując różnorodne
techniki, aby stworzyć kompleksowe doświadczenie.

Z doświadczenia, wiem że ludzie wracają na zabieg własnie ze względu na odczucia, na to że są w innym świecie jeszcze długo
po masażu a widoczne efekty wizualne w poprawie estetyki i zmniejszenia napięć czy asymetri napięcia mięsniowego w obrębie głowy, twarzy, szyji i dekoltu potęgują i utrzymują te odczucia jeszcze przez długi czas.

Rytuał Masażu BelViso jest często personalizowany, dostosowany do
potrzeb i preferencji klienta przez zmiane proporcji w poszczególnych jego etapach, co sprawia, że doznania z tego masażu
mogą być wyjątkowe i indywidualnie dopasowane.

Dzięki połączeniu różnorodnych technik i elementów zmysłowych, Masaż
BelViso może być niezapomnianym doświadczeniem, które nie tylko
relaksuje ciało, ale także odpręża umysł i ożywia zmysły.

Masaż twarzy BelViso gdzie w jednym z etapów liftingu używamy pałeczek bambusowych to unikalna i relaksująca technika,
która wykorzystuje naturalne właściwości bambusa do stymulacji skóry i doskonałej eksfoliajcji naskórka, naturalnego oczyszczania oraz do pobudzania i modelowania mięśni twarzy.
Podczas tego masażu, delikatne pałeczki bambusowe o określonej długości i grubości
pozwalają na dokładną i dynamiczną prace rozgrzewając przyjemnie tkanke.
Z kolei w etapie drenażu limfatycznego doskonale uzupełnia niedociągnięcia techniki manualnej w szczególności w pracy przy obrzękach i zacienieniach na powiece dolnej. Ogólnie praca pałeczkami może sprawiać wrażenie bardzo intensywnej, agresynej to w odczuciach jest to bardzo przyjemne, kojące.

Ogrom ludzi ma problem z napięciem mięśni czworobocznych, zamkniętą klatką piersiową, napięciem szyi i karku. Kończącym etapem Rytuału BelViso to praca z ręcznikiem w której rozciągamy szyje, obręcz barkową, mięsnie czworoboczne (kapturowe) i mobilizujemy delikatnie odcinek szyjny kręgosłupa, by nasi klienci rozpływali się w odczuciu ulgi i braku napięcia..

cdn..