Jak wyróżnić swoją oferte zabiegową?

Jak wyróżnić swoją ofertę zabiegową?
Wprowadzając Mistrzowski BelViso masaż masz gotowe narzędzie które działa i jest sprawdzone pod kątem technik, ergonomii pracy, odczuć dla Twoich podopiecznych o czym pisaliśmy w jednym z poprzednich odcinków
https://celsus-akademia.eu/blog/odczucia-w-trakcie-i-po-zabiegu-belviso-czesc-2-5/

BelViso masaż to rytuał liftingujący twarz nagrodzony złotym medalem na International Massagge Championship w kategorii masaż twarzy, oraz srebrnym medalem na Mistrzostwach Świata w Masażu i Terapii manualnej w kategorii Wellness, więc jak tu nie mieć takiej perełki w swojej ofercie. Zabiegu który cieszy się uznaniem na całym świecie a jednocześnie nie ma go na każdym rogu..

Dzięki wprowadzeniu zabiegu BelViso do swojej oferty masz gwarancje;

Unikalność oferty: Dzięki BelViso wyróżnisz swoje usługi, gabinet i swoją markę osobistą, wyróżnisz się na tle konkurencji. Grupy szkoleniowe są kameralne więc masz gwarancje jakości szkolenia i tego że ten zabieg nie będzie dostępny w każdym gabinecie..

Przez kompozycje technik zawartych w zabiegu, przemyślanych i skomponowanych tak by opierając się na anatomii i fizjologii mieć jak najlepsze efekty terapeutyczne i estetyczne które realnie są szybko widocznie. Więc jak tu nie zamieścić zdjęcia przed i po zabiegu, aby potencjalni klienci mogli zobaczyć efekty oraz jakość wykonywanych usług?

Opinie zadowolonych klientów po BelViso: Dodając do oferty liczne pozytywne opinie oraz rekomendacje klientów, którzy korzystali już z tego holistycznego rytuału. Potencjalni klienci będą mieli większe zaufanie do Twojego salonu.

Zabieg, który wzbudza zaufanie u klientów do Twojej marki osobistej, to zapewnienie wysokiej jakości usługi. Klienci będą bardziej skłonni zaufać marce, która dostarcza produkty spełniające ich oczekiwania i zapewniające wartość za cenę, którą płacą. Dodatkowo, wprowadzona cena minimalna zabiegu utrzymuje jego jakość na wysokim poziomie i powoduje że nie ma opcji walki cenowej z konkurencją bo ktoś za rogiem robi zabieg poniżej przeciętnej. Po kursie i Ty a później twoi klienci zrozumieją co znaczy odpowiednia relacja ceny do JAKOŚCI usługi.
Masaż BelViso wyróżnia się z pośród innych zabiegów liftingujących przede wszystkim swoją innowacyjną techniką. Wykorzystuje on bowiem specjalnie opracowane techniki masażu oraz urządzenia do zwiększenia elastyczności i naprężenia skóry, co przyczynia się do poprawy jej wyglądu i redukcji oznak starzenia.

Dodatkowo, masaż BelViso jest bardzo przyjemny, co sprawia, że klient może się zrelaksować i odprężyć podczas zabiegu. Dzięki temu, że masaż ten nie jest inwazyjny ani bolesny, może być stosowany nawet przez osoby o wrażliwej skórze.

Oprócz tego, masaż BelViso jest skuteczny oraz daje natychmiastowe efekty – po jednym zabiegu skóra staje się bardziej napięta, jędrna i wygląda młodziej, jest rozświetlona. Regularne wykonywanie tego zabiegu pozwala utrzymać zdrowy i młody wygląd skóry na dłuższy czas.

Wszystkie te cechy sprawiają, że masaż BelViso jest jednym z najbardziej skutecznych i przyjemnych zabiegów liftingujących dostępnych na rynku.