Prawo ochronne marki BelViso

🤩Zainwestuj w SIEBIE, zainwestuj w sprawdzoną i uznaną marke, zainwestuj w swój gabinet, zainwestuj w chronioną marke- zabieg BelViso®️ masaż

🩷Po kursie otrzymujesz ochronę marki BelViso ®️co daje firmie prawa własności intelektualnej nad znakiem towarowym, logo w celu promocji i wykonywania zabiegu BelViso®️. Co pozwala na wyłączne korzystanie z tego oznaczenia na rynku CERTYFIKOWANYM terapeutom tej metody pracy z ciałem BelViso®️ masaż.

🩷 Dzięki ochronie marki BelViso®️nr 339705 firma może zapobiec nieuprawnionemu używaniu jej znaku przez inne podmioty, co pozwala na budowanie rozpoznawalności marki, budowanie lojalności klientów oraz zapobieganie wprowadzaniu na rynek produktów-usług podróbek (co niestety już miało miejsce i miało to swoje konsekwensje prawne i finansowe)

🩷 Inwestując swoje środki finansowe i czas w nauke BelVsio ®️masaż zyskujesz ochrone marki, jakości pracy i wprowadzonego zabiegu a co za tym idzie ochrone swoich zainwestowanych pieniędzy i czasu.

🩷 Zabiegu BelViso®️ nauczysz się‼️ tylko‼️ i wyłącznie w

👉 Celsus Akademii Masażu i Terapii 👈

w różnych miastach w Polsce lub zagranicą tylku u samego twórcy tej metody holistycznego liftingu twarzy 👉Michała Golika👈

🩷W zabiegu mamy również proponowaną waloryzowaną co roku cena minimalną zabiegu. To cena ustalona, która jest najniższą możliwą do przyjęcia przez Terapeutę wykonującego usługe BelViso®️. Dzięki temu cała BelVisowa społeczność utrzymuje jakość tego rytuału a osoba obdarowana jest świadoma otrzymanej jakości w dowolnym gabienecie w Europie, a wymagający zabieg nie jest sprzedawany po niżej swojej wartości i nie musisz sie martwić że konkurencja zaniża cene zabiegu..