Access Bars (Rzeszów)

Mapa niedostępna

Date/Time
Date(s) - 2023-04-29
09:00-17:00

Location
Celsus Akademia Masażu i Terapii Rzeszów

Categories No Categories


Ok. 30 lat temu powstał zabieg o nazwie Access Bars®. Jest to delikatny dotyk 🤲 32 punktów na głowie, który – jak dowiódł w badaniach neurobiolog dr Jeffrey Fannin – wprowadza mózg w stan taki jaki osiągamy w czasie głębokiej medytacji. Uspokojenie myśli, klarowność sytuacji i celów, wewnętrzny spokój… to tylko niektóre korzyści.
Coraz częściej Access Bars® pojawia się w ofercie masażystów, terapeutów pracujących z ciałem i umysłem, refleksologów, a nawet fizjoterapeutów. Znajdziesz go także w wielu SPA.
Procesy zachodzące w mózgu podczas zabiegu, zostały potwierdzone naukowo a proces Access Bars® otrzymał Międzynarodowy Certyfikat Terapii Manualnych Ciała w Stanach Zjednoczonych (National Certyfication Board for Therapeutic Massage and Bodywork).
Chcesz się tego nauczyć❓ Przyjdź na Klasę Bars w Rzeszowie❗️
CZYM JEST ACCESS BARS® ❓
Access Bars® to bezinwazyjny, a zarazem niezwykle dynamiczny zabieg podczas którego uwalniają się utrwalone przez nas decyzje, wzorce zachowań, emocje, opinie i oceny dotyczące różnych sfer życia (m in. kreatywność, zdrowie, ciało, finanse, świadomość, własny potencjał).
Sesja trwa ok 90 min w ciszy, osoba dająca jest przy Tobie i delikatnie dotyka 🤲 punktów na głowie.
JAKIE SĄ EFEKTY KORZYSTANIA Z ACCESS BARS® ❓
🔹wewnętrzny spokój oraz głęboki relaks,
🔹poprawa jakości snu,
🔹zwiększenie odporności i kondycji fizycznej,
🔹wzrost chęci do działania i radości życia,
🔹większa efektywność podejmowanych działań,
🔹wyraźne zmniejszenie gonitwy myśli i redukcja stresu,
🔹większa swoboda przy dokonywaniu wyborów i zmian życiowych,
🔹wrażenie „lekkości i przestrzeni” w głowie,
🔹uwolnienie od napięć oraz poprawa samopoczucia,
🔹wsparcie dla kobiet w ciąży,
🔹wsparcie dla osób zdających egzaminy, a także dzieci i młodzieży w procesie nauki;
🔹wzrost kreatywności,
🔹i wiele więcej…
Access Bars® jest odpowiedni zarówno dla dorosłych jak i dzieci. W wielu krajach wykorzystywany przez terapeutów pracujących w obszarze leczenia depresji, uzależnień, zaburzeń odżywiania przynosząc ulgę oraz poprawę już po pierwszych sesjach. Jest doskonałym uzupełnieniem innych technik i terapii werbalnych.
JAK PRZEBIEGA SZKOLENIE❓
🔸nauczysz się jak wykonywać sesję Bars® oraz uzyskasz informacje o wszystkich punktach,
🔸otrzymasz też inne narzędzia, których możesz używać w codziennym życiu oraz jako wsparcie Twoich Klientów;
🔸wykonasz i otrzymasz 2 pełne sesje Access Bars®,
🔸nauczysz się wykonywać dwa nowe procesy/zabiegi dla ciała oraz proces uzupełniający sesję Access Bars® , które dodadzą jeszcze więcej energii lekkości, radości, witalności w Twoim ciele i w życiu,
🔸otrzymasz materiały szkoleniowe oraz dyplom ukończenia klasy Access Bars®, uprawniający Cię do wykonywania sesji odpłatnie ( jeśli wybierzesz taki sposób zarabiania),
🔸otrzymasz dostęp do BONUSÓW: spotkań Klubu praktyków (online), ankiety dla klientów sesji Bars, spotkań na żywo dla osób po szkoleniu obdarowywanie i otrzymywanie sesją Bars.
Ukończenie kursu daje niezbędne podstawy do uczestnictwa w innych szkoleniach proponowanych przez Access Consciousness®.
KOSZT SZKOLENIA:
🔸 1.000 PLN (dorosły uczestnik)
🔸500 PLN (osoby powtarzające szkolenie)
🔸 dzieci i młodzież do 16 lat – nieodpłatnie (w obecności rodzica/opiekuna, który jest uczestnikiem szkolenia).
PROWADZĄCE:
✅ Katarzyna Przyszewska – Facylitator Access Consciusness®: Access Bars – Access Facelift – Access Body Process. Trener transformacyjny, terapeuta z wieloletnim doświadczeniem. Praktyk Theta Healing®. Ambasadorka techniki ROAR® (USA).
✅ Agnieszka Karasińska Kupis – Access Bars® Facylitator, Praktyk Access Facelift i procesów Access Body. Terapeutka holistyczna wpierająca ludzi na poziomie ciała, umysłu i ducha.
Jeśli jesteś zainteresowana lub zainteresowany zgłoś się:
info@celsus-akademia.pl
 532 506 496